Laser tracker AirTrack Handheld

IDEÁLNÍ ŘEŠENÍ
PRO MĚŘENÍ VELKOOBJEMOVÝCH DÍLŮ

Airtrack Handheld je vhodný pro použití se všemi skenery Kreon řady Zephyr a Solano. V kombinaci s pevnou nebo dotykovou sondou Renishaw (TP 2/20/200) pro manuální měření získáte unikátní řešení pro kontrolu geometrických tvarů a povrchů.

Laser tracker AirTrack Handheld je výborně uzpůsobený pro měření velkých ploch

Přesnost a rychlost skenerů Kreon

Laser tracker AirTrack Handheld v kombinaci se skenery Kreon vám zajistí rychlé a přesné měření velkých ploch. S modrým laserem měřícím rychlostí až 250 000 bodů za sekundu, s přesností od 10 µm, můžete snadno měřit díly z kombinovaných materiálů nebo lesklých povrchů.

Lehká a ergonomicky tvarovaná rukojeť

Skenování nebylo nikdy tak snadné. Ergonomická rukojeť AirTrack Handheld, připojená kabelem nabízí dostatečnou svobodu pohybu. Výhodou je nízká váha (se Zephyr II Blue 1000 g, 900 g se Solano Blue), která usnadňuje manipulaci se zařízením. Systém je vybaven poutkem na zápěstí pro větší bezpečnost a ochranu skeneru před poškozením.

Dotykové měření a skenování v jednom softwaru

Na všechny skenery Kreon je možné připojit dotykovou sondu, což vám umožní měřit dotykem i skenovat, a to vše v jednom software. Bez přerušení měřicí relace můžete například měřit geometrické tvary dotykovou sondou umístěnou pod skenerem nebo použít skener pro naskenování povrchů.

DYNAMICKÝ REFERENČNÍ SYSTÉM

DYNAMIC PART REFERENCING (DPR)

Se systémem DPR může obsluha manipulovat s měřeným komponentem, skenerem nebo samotným trackerem, kdy systém dopočítá přesné vyrovnání. Nežádoucí pohyby a vibrace jsou vyhodnocovány bez zásahu obsluhy.

MULTITRACK

MNOHONÁSOBNÝ TRACKOVACÍ SYSTÉM 

Použitím dvou nebo více trackovacích stanic v rámci jednoho měření obsáhnete větší měřitelný prostor, což vám v rámci jednoho nastavení umožní efektivněji měřit díly o velkém objemu.

Technická specifikace


AirTrack 1000 AirTrack 2000 AirTrack 3500
Měřicí rozsah od 1,5 m do 4,5 m (10 m³) od 1,5 m do 6 m (20 m³) od 1,5 m do 7,5 m (35m³)
Opakovatelnost bodu do 20 µm do 20 µm do 20 µm
Prostorová přesnost 80 µm + 2,5L/100 (µm) 95 µm + 2,5L/100 (µm) 110 µm + 2,5L/100 (µm)