ALWAID s.r.o. s hrdostí oznamuje uvedení nové verze V15 softwarů Metrolog X4 a Silma X4 od společnosti Metrologic Group, s novými integrovanými funkcemi pro lepší uživatelský komfort a efektivnější 3D měření.

Ke konci roku 2020 společnost Metrologic Group oznámila uvedení nové verze Metrolog X4 a Silma X4, referenční softwarové řešení na trhu 3D metrologie. Po zohlednění zpětné vazby a požadavků zákazníků byla přidána další vylepšení, pokud jde o 5osé fonctionalities, GD&T, celkovou uživatelskou zkušenost, převodový modul a další.

Další funkce pro 5-osé snímací hlavy

Ve V15 byla učiněna další vylepšení. Patří mezi ně barevná pomoc s cestou umožňující uživateli respektovat předpoklady pro tuto technologii, stejně jako plánování cesty, které uživateli také umožňuje spravovat přechody v 5osém režimu za účelem optimalizace požadované trajektorie.

Další funkce pro 5-osé snímací hlavy

Normy ISO a ASME pro geometrické tolerance se neustále vyvíjejí, aby řešily scénáře výrobních cyklů, a používají se na všech úrovních výroby. SW Metrolog X4 a Silma X4 jsou aktuální a vyhovují současným standardům, nejinak je to i ve verzi V15, která v tomto směru integruje nové funkce. Ve skutečnosti existuje automatický výpočet korekcí, které mají být použity na obráběcí nástroje, zbarvení odchylek tolerancí a přizpůsobení stupňů volnosti, aby se zlepšila analýza měření.

Další funkce pro měření ozubených kol v Gear modulu

Software Metrolog X4 se zaměřuje na kontrolu všech typů ozubených kol, od nejtradičnějších po nejnáročnější aplikace, jako jsou pohonné jednotky a vysoce přesné stroje. Gear modul je nyní ještě výkonnější, aby vám pomohl zkontrolovat geometrii ozubeného kola vzhledem k jeho specifickým definicím, geometrickým charakteristikám, vyhrazeným algoritmům, inspekčním požadavkům a grafice protokolu.

AlwaiD s.r.o.

Milonice 68

679 22 Lipůvka

tel/fax: +420 516 437 089

email: serviszl@zachoval.cz

IČ: 26897831

DIČ: CZ26897831