Robot

X4 i-Robot

NEJDOKONALEJŠÍ ZPŮSOB

AUTOMATIZOVANÉHO 3D MĚŘENÍ

ZÍSKEJTE NÁSKOK PŘED KONKURENCÍ

Software Metrolog X4 i-Robot je nejmodernější a nejpropracovanější aplikace, jakou můžete použít pro automatizované kontrolní 3D měření sériové produkce. Jejím cílem je umožnit až 100% kontrolu produkce přímo na výrobní lince, zvýšení efektivity, zrychlení procesů měření, úsporu nákladů a práce.

X4 i-Robot uspokojí firmy s nejvyššími nároky na kvalitu a flexibilitu 3D měření sériové produkce. 

X4 i-Robot

PROGRAMUJTE ROBOTA

A MĚŘTE POUZE V JEDNOM SOFTWARE

Neztrácejte čas samostatným programováním robota, využijte nejmodernější technologie – software Metrolog X4 i-Robot. K programování a řízení robota vám stačí pouze jeden operátor a jeden software. Programování robota zvládnete díky jednoduchému, intuitivnímu a uživatelsky přívětivému rozhraní tak snadno, jako nikdy před tím. Se software Metrolog X4 i-Robot můžete rychle přeprogramovat robota bez přítomnosti servisního technika programujícího robota. Metrolog X4 i-Robot lze volitelně rozšířit o software Metrolog Silma, se kterým můžete snadno připravovat měřicí program robota bez přerušení měření.

X4 i-Robot je zcela jedinečné řešení, které vám konkurence nenabídne. Aplikace funguje se všemi typy běžně používaných průmyslových robotů (KUKA, FANUC, MOTOMAN, ABB atd.) a měřicích zařízení.

Robot Metrolog X4

Přehrajte si krátké DEMO video