Nové skenery pro 3D měřicí rameno Ace

Skyline Eyes, Wide nebo Open

Skenery Skyline se nyní vyrábějí ve třech modelech: Eyes, Wide and Open. Nově si tak můžete k 3D měřicímu ramenu Kreon Ace vybrat skener odpovídající vašim potřebám. Skenery Skyline  jsou nejen neuvěřitelně výkonné ale také spolehlivé, robustní a vhodné pro většinu pracovních prostředí.

Nejpřesnější skener Skyline

Modrý laserový paprsek, kterým jsou vybaveny všechny skenery řady Skyline zajišťuje optimální přesnost skenování běžných i lesklých povrchů. Pro dosažení konstantní přesnosti jsou skenery Skyline vybaveny také vlastní teplotní kompenzací (neplatí pro typ OPEN), která zabraňuje jejich přehřívání.

Skyline EYES je nejpřesnější skener této řady. S rozlišením 25μm a přesností 9μ dokáže Skyline EYES zachytit nejnáročnější části skenovaného dílu.

Nejrychlejší skener Skyline

Díky kombinaci nadstandardní šířky laserového paprsku, velmi vysoké rychlosti a frekvenci skenování můžete výrazně snížit počet skenovacích pohybů a zkrátit čas potřebný pro získání mraku bodů. 

Vzhledem k šířce laserového paprsku (200 mm), rychlosti snímání 600 000 bodů za sekundu a ergonomické rukojeti “push and pull” je Skyline WIDE ideální volbou pro rychlé skenování velkých ploch. 

Nejdostupnější skener Skyline

Chcete-li ušetřit čas a peníze, pořiďte si 3D skener z řady Skyline.  Získáte skener, který vám díky kompaktnosti zajistí snadný přístup ke skenování těžko přístupných míst. Díky nízké hmotnosti (méně než 400 g) budete moci skenovat déle a bez námahy. Skenery Skyline jsou snadno a rychle odnímatelné (bez použití nástroje). Výměna skeneru za dotekovou sondu je otázkou několika málo sekund. 

Skenery Skyline 3D jsou cenově konkurenceschopné a nabízí rychlou návratnost investic. Skyline OPEN je nejdostupnější skener řady Skyline.

Řada Skyline nabízí nejlepší řešení bez ohledu na potřeby a výzvy: vyberte si ze tří modelů na základě přesnosti a rychlosti měření.  3D měřicí rameno Kreon Ace Skyline je uživatelsky přívětivý souřadnicový měřicí stroj nabízející mobilitu, ergonomii a nižší vstupní náklady oproti portálovým CMM.

Kreon Ace doplněné 3D skenerem Skyline by mělo být součástí každé metrologické laboratoře. 

VLASTNOSTI

Možná integrace s pevnou sondou  nebo snímačem Renishaw (TP2/TP20/TP200) 

Kamera s vysokým rozlišením 2 000 bodů na řádek

Odnímatelný skener

Led indikátor pro kontrolu skenovací vzdálenosti

Použitelný s vlastním nebo s plug-in pro dodaný software

Kontrola skenovaných dat v reálném čase

VÝHODY

Velmi vysoká rychlost a frekvence skenování

Úspora času díky menšímu množství pohybů potřebných ke skenování

Jednoduché skenování lesklých povrchů

Pro více informací kontaktujte naše obchodníky

Skyline 3D scanners specications

EYES WIDE OPEN
Max scanning speed 600.000 pts/sec 600.000 pts/sec 200.000 pts/sec
Accuracy (2σ) 9 µm 15 µm 20 µm
Max laser line width 100 mm 200 mm 100 mm
Max frequency 300 Hz 300 Hz 200 Hz
Laser class Blue, Class 2M Blue, Class 2M Blue, Class 2M
Line resolution 25 µm 50 µm 50 µm
Stand-o distance 90 mm 85 mm 85 mm
Field of view 80 mm 110 mm 110 mm
Led indicators Ano Ano Ne
Temperature compensation Ano Ano Ne
Rameno Ace Skyline

3D měřicí rameno Ace + skener Skyline


Zapomeňte na vše, co znáte. Objevte nové možnosti skenování s 3D měřicím ramenem Ace a skenerem Skyline. Tento nový standard s “šířkou laseru” 200 mm předčí vaše očekávání a plně uspokojí vaše potřeby.